SONDAKİKA

Erenler Belediye Başkanı Kılıç'a ziyaretler

Bu haber 15 Nisan 2019 'de eklendi

SAKARYA (AA) – Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, makamında tebrikleri kabul etmeye devam ediyor.

Belediye ekiplerinin çalışmalarını sahada inceleyen Başkan Kılıç, aynı zamanda şehir protokolü, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşlar ile de bir araya geliyor.

Kılıç, yaptığı yazılı açıklamada, misafirlerini ağırlamaya devam ettiğini belirterek, ziyaretlerde kendisine gösterilen sevgiden memnun olduğunu aktardı.

Kılıç, şunları kaydetti:

"Halkımız bize bir görev verdi, şimdi hizmet zamanı. Bize oy veren vermeyen her kişinin belediye başkanıyız, ilçemizin her mahallesine her sokağına hizmet götürmek bizim boynumuzun borcu. Biraz daha fazla oy alabilmek için hiçbir yerde yapamayacağımız bir söz, söylemde bulunmadık. Seçim sürecinde verdiğimiz her sözün arkasındayız. Milletimiz bize inandı, güvendi ve bunun sonucunda yüksek bir oyla bizleri görevlendirdi. Şimdi Erenler halkına hizmetkar olacağız. Rabbim işlerimizi kolaylaştırsın." ifadelerini kullandı.

Açıklamada, Kılıç'ı, Sakarya Bölge Adliye Mahkemesi Başkanı Nuri Koçer, Sakarya Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcısı Musa Çatal, Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktay Özten, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörü Mehmet Sarıbıyık, yardımcıları Serdar Özkan, Ali Boz ve Genel Sekreter Gökhan Ergen, Türk-İş Konfederasyonuna bağlı sendikaların temsilcileri, Sakarya Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak ve yönetim kurulu üyeleri, Sağlık-Sen Şube Başkanı Abdullah Sönmez ve yönetim kurulu üyeleri, Berberler Odası Başkanı Haluk Hacıoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, İl Afet Müdürü Hüseyin Kaşkaş ve yöneticileri, Anadolu Ajansı Bölge Müdürü Salih Yalçıntaş, Sakarya Samsunlular Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Adnan Pala ile yönetimi, Sakarya Hafriyatçılar ve İş Makineleri Derneği Başkanı Can Akova ile yönetimi, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Özge Yalçın ile yöneticileri, Şehit Gülşah Güler Anaokulu Müdürü Ayşegül Seren Karaman, milli yüzücü Fatma Çağla Demir, Best Western Premier Sakarya Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Şendil, Tesis Müdürü Oğuzhan Konakçı ve tesis yöneticilerinin ziyaret ettiği kaydedildi.

Örnekler