SONDAKİKA

Kupa sevincini Başkan Uyan ile paylaştılar

Bu haber 21 Ocak 2019 'de eklendi

Hentbolda Tekirdağ müsabakalarında il birincisi olan Yeniçiftlik Belediye Ortaokulu Yıldız Erkekler Hentbol takımı Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan’ı ziyaret ederek kupa sevincini paylaştılar.
Namaglup Tekirdağ birincisi olarak 14- 18 Mart tarihlerinde Sakarya’da yapılacak Hentbol Bölge turnuvasında Tekirdağ’ı temsil edecek Yeniçiftlik Belediye Ortaokulu Yıldız Erkekler Hentbol takımı oyuncularına başarılar dileyen Başkan Uyan, sporun ve sporcunun her zaman destekçisi olduklarını belirterek sporun her branşında alınan başarılı sonuçların tüm ilçe halkını gururlandırdığını söyledi. Okul Müdürü Murat Eken, Antrenör Tarık Mutlu, Beden Eğitimi Öğretmeni Serkan Köroğlu ve oyuncuları tebrik eden Başkan İbrahim Uyan, takımdan Bölge Turnuvasında yarı final sözü aldı.

“SPORUN HER BRANŞINDA BAŞARIYI HEDEFLİYORUZ”

Gençlerin spora yönlendirilmesinin önemine değinen Başkan Uyan; “Gençlerimizin akademik başarılarının yanı sıra sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerde de öne çıkması bizleri çok mutlu ediyor. İlçemizde sporun her branşının gelişmesi amacıyla gerek okul takımlarını, gerekse bireysel sporcularımızın her zaman destekçisi olduk. Futboldan, basketbola, hentboldan, satranca kadar birçok branşta sporcuların yetişmesi hepimizin gurur kaynağı. Hentbolda il birincisi olan Yeniçiftlik Belediye Ortaokulu Yıldız Erkekler Hentbol takımını tebrik eder başarılarının devamını dilerim.” dedi.

Örnekler