SONDAKİKA

“Sefer taslarıyla umut ve sevgi dağıtıyoruz”

Bu haber 15 Mart 2019 'de eklendi

Çorlu Belediyesi tarafından vatandaş odaklı belediyecilik anlayışıyla hayata geçirilen aşevi, yardıma muhtaç ve dar gelirli vatandaşların yanında olmaya devam ediyor.

Çorlu Belediyesi Aşevi, her gün ihtiyaç sahibi yüzlerce kişi ve aileye sıcak yemek ulaştırmakla kalmıyor, Ramazan ayı boyunca düzenlenen iftar yemekleri ile geleneklerin devam ettirilmesine de katkıda bulunuyor.

“HEMŞEHRİLERİMİZİN YANINDAYIZ”

Binlerce kişinin sofrasını umut ve çeşit çeşit lezzetlerle donatan Çorlu Belediyesi Aşevi, bugüne kadar tam 1 milyon 452 bin 332 öğün yemeği Çorlu’da yaşayan dar gelirli ailelerin evlerine teslim etti.

Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, “Sefer taslarına koyduğumuz yemeğin yanına halkımıza duyduğumuz sevgiyi de ekliyoruz. İhtiyaç sahibi hemşehrilerimizin her daim yanında olacağız.” dedi.

“MUTLU YARINLAR İÇİN”

Başkan Sarıkurt, “Hemşehrilerimizin gülen yüzü ve mutluluğu bizlerin çalışma şevkini katlayarak arttırıyor. Çorlu’da mutlu yarınlar için durmaksızın çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Çorlu’da yaşayan herkesin kendini iyi hissetmesi, en önemli misyonlarımızın başında geliyor. Belediyecilik anlayışımız çerçevesinde halkın her kesimine dokunmaya ve hizmet götürmeye devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Örnekler