SONDAKİKA

Belediye Başkanı Işıklar'dan Silivri itfaiyesine ziyaret

– Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, İstanbul Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Teşkilatı’nın 304. kuruluş yıl dönümünde Silivri İtfaiye Amirliğini ziyaret etti

Bu haber 26 Eylül 2018 - 20:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İSTANBUL (AA) – İtfaiye Teşkilatının 304. Kuruluş yılı dolayısıyla Silivri İtfaiye Amirliğini ziyaret eden Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, itfaiyecilerle bir araya geldi.

Silivri İtfaiye Grup Amiri Cemalettin Budak ve ekibiyle birlikte öğle yemeği yiyen Işıklar, personele tatlı ve termos kupa hediye ederek, "Yapmış olduğunuz görevin ne denli kutsal bir amaca hizmet ettiğini hepimiz çok iyi biliyoruz. Özellikle yeri geldiğinde kendi canınızı hiç düşünmeden giriştiğiniz bir insanın hayatını kurtarma mücadelenizi takdir ediyorum. Allah size kolaylıklar versin, çalışmalarınızda başarılar diliyorum. İyi ki varsınız" dedi.

İtfaiye Amiri Budak ile birlikte istasyon içerisinde yangın anında yapılması gerekenleri gösteren tatbikat alanı ve çocuklar için farkındalık oluşturacak özel oyun alanını dolaşan Belediye Başkanı Işıklar, ekibin çalışmalarını tebrik etti.