SONDAKİKA

Ergene’de yol çalışmaları devam ediyor

Bu haber 03 Ekim 2018 - 14:41 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı olan ekipler Sağlık Mahallesi Yunus Emre Caddesi ve Yeşiltepe Yaşar Doğu Caddesi ile Yıldırım Beyazıt Caddelerinde asfalt öncesi kazı çalışmalarına başladı.

Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler ilçe genelinde yol bakım onarım çalışmalarını sürdürüyorlar. Ergene’nin tüm alt yapı sorununu çözmek için özverili çalışmalar gerçekleştiren Ergene Belediyesi, Sağlık Mahallesi Yunus Emre Caddesi ve Yeşiltepe Yaşar Doğu Caddesi ile Yıldırım Beyazıt Caddelerinde asfalt öncesi kazı çalışmalarına başladı.

Sağlık ve Yeşiltepe Mahallelerinde belirlenen sokak ve caddelerde geçtiğimiz haftalarda gerçekleşen kazı çalışmalarının ardından Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı olan ekipler burada asfalt çalışmasında bulunmuştu. Bu çalışmalarının ardından Sağlık Mahallesi Yunus Emre Caddesi ve Yeşiltepe Yaşar Doğu Caddesi ile Yıldırım Beyazıt Caddelerinde kazı çalışmalarını yürüten ekipler ilerleyen günlerde buralara da sıcak asfalt dökecek.

Yapılan çalışmaları memnuniyet ile karşıladıklarını belirten mahalle sakinleri bu güzel çalışmalarından dolayı Ergene Belediyesine teşekkürlerini iletti.