SONDAKİKA

Hollanda Lahey Büyükelçisi Dişli'den Toçoğlu'na ziyaret

Bu haber 01 Ekim 2018 - 20:40 'de eklendi ve kez görüntülendi.

SAKARYA (AA) – Hollanda Lahey Büyükelçisi Şaban Dişli, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'nu makamında ziyaret etti.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Dişli'nin Hollanda'ya yolculukları öncesi ziyaretinden büyük memnuniyet duyduğunu belirtti.

Ziyaretinden dolayı teşekkür eden Toçoğlu, "Şaban beyle uzun yıllar Sakarya'da birlikte siyaset yaptık, şehrimiz için çalıştık. Büyükelçimize yeni görevinde başarılar diliyorum. Allah hayırlı işlerinde yardımcı olsun." dedi.

Dişli ise Toçoğlu ile uzun yıllar birlikte çalıştığını anımsatarak, "Elimizden geldiğince Sakarya'nın yararına olacak doğru işler yapmaya çalıştık. Milletvekilliği dönemimde Sakarya'nın hizmetinde olduk. Şehrin ihtiyaçlarını gidermek için çalışmalar gerçekleştirdik. Şimdi başka bir görev için Hollanda'ya gidiyoruz. İnşallah ülkemizin Hollanda ile olan ikili ilişkilerini daha da iyi bir noktaya taşıyacağız." diye konuştu.

Ziyarette, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İbrahim Pehlivan, SASKİ Genel Müdürü Dr. Rüstem Keleş, Genel Sekreter Yardımcısı Ayhan Kardan da yer aldı.