SONDAKİKA

Karesi Kent Konseyi hizmet binası açıldı

Bu haber 28 Eylül 2018 - 22:10 'de eklendi ve kez görüntülendi.

BALIKESİR (AA) – Karesi Kent Konseyi'nin yeni hizmet binası açıldı.

Dumlupınar Mahallesi'nde düzenlenen törene, AK Parti Balıkesir milletvekilleri Mustafa Canbey, Belgin Uygur, Mutlu Aydemir, Karesi Kaymakamı Abdulkadir Demir, Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Karesi Kent Konseyi Başkanı Mürsel Sabancı, sivil toplum örgütlerinin temsilci ve başkanlarının yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

AK Parti Balıkesir Milletvekili Canbey, yaptığı konuşmada, Kent Konseyi'nin çalışmalarını olumlu bulduğunu belirterek, toplumun farklı kesimleri için çalışmalar yapıldığını kaydetti.

Vatandaş için birtakım çözümler üretildiğini vurgulayan Milletvekili Canbey, "Bu birlikteliğin büyümesini ve ilerlemesini arzu ediyoruz. Balıkesir'e çok daha güzel hizmetler edileceğine inanıyorum." diye konuştu.

Karesi Belediye Başkanı Yılmaz ise, Kent Konseyi'nin kurulduğundan bu yana Karesi'yi her alanda tanıttığını bildirdi.

Konseyin önemli çalışmalar yaptığını ifade eden Yılmaz, şöyle konuştu:

"Kent Konseyi Başkanımıza teşekkür ediyorum. İnşallah bu bina güzel hizmetlere vesile olur. Kent Konseyimizin gönülleri Karesi için dertlenip siyaset üstü bir yaklaşım ile Balıkesir için neler yapabilirizi düşünüyor, tartışıyor ve katkı sağlıyor. Biz bir yerel yönetici olarak Kent Konseyinin arkasındayız."

Konuşmaların ardından hizmet binasının açılışı gerçekleştirildi.