SONDAKİKA

“Basınımızın olumlu önerileri bizler için çok önem taşıyor”

Bu haber 09 Ekim 2018 - 11:38 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Çorlu Gazeteciler Derneği yönetim kurulu ve dernek üyeleri Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt`a nezaket ziyaretinde bulundu.

Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederken; “Çok değerli meclis üyelerimizin takdirleriyle 3 Mayıs tarihinden beri yürüttüğüm belediye başkanlığı görevim süresince ve daha öncesinde de belediye başkan yardımcılığım boyunca Çorlu`da görev yapan basın mensubu arkadaşlarımızla oldukça güzel ve olumlu ilişkiler içerisinde oldum. İlçemizde vatandaşlarımıza hizmet edebilme adına basınımızın olumlu önerileri bizler için çok önem taşıyor. Vatandaşlarımızın yerel ve genel yönetimlerden beklentilerini kamuoyu ile paylaşması ve bizlere de eksik kaldığımız durumlarda seviyeli şekilde yönlendirici olması ziyadesiyle memnuniyet vericidir. Çorlu Gazeteciler Derneğimiz Çorlu`muzun adına yakışır nitelikte çalışmalarını sürdürmekte ve yorumlarıyla bize güç katmaktadır. Toplumsal sorumlulukla hareket ederek ilkeli ve tarafsız bir şekilde faaliyetlerini sürdüren siz değerli basın mensubu arkadaşlarıma başarılar diliyorum” dedi.

SARIKURT SİLİSTRE DERNEĞİ ÇALIŞMALARI HAKKINDA BİLGİ VERDİ

Çorlu Gazeteciler Derneği Başkanı Levent Silistre ise derneğin yönetim ve üyeleri adına Çorlu Gazeteciler Derneği`nin çalışmaları hakkında bilgiler aktardı. Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt`a da misafirperverliği için teşekkürlerini ileten Silistre “İlçemiz adına ortaya konan her türlü sosyal sorumluluk projelerinde basın anlamında destek olarak fayda sağlamaya çalışıyoruz. Bizlerin vatandaşlarımızın huzur ve refahı adına yapmış olduğumuz haberlere kısa sürede göstermiş olduğunuz reaksiyondan dolayı da ayrıca teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.