SONDAKİKA

EN GÜÇLÜ ADAY SAHAYA İNİYOR

Bu haber 05 Ekim 2018 - 11:54 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Yaklaşan yerel seçimler öncesinde tüm siyasi partilerde kulisler hızla devam ederken CHP’nin kalesi olan Tekirdağ’da büyük bir hareketlilik yaşanıyor.

11 ilçe içerisinde CHP’nin aday değişikliğine gitmesi beklenen sadece birkaç ilçesinden birisi olan Süleymanpaşa’da aday adaylığı açıklamaları devam ediyor.

CHP Süleymanpaşa İlçe Başkanı İlker Yağcıoğlu sosyal medya üzerinden yaptığı çağrıda ‘’Süleymanpaşa Bizim, Bu davet Bizim’’ ifadelerini kullanarak Pazar günü Özdemirler düğün salonunda bir kahvaltıyla Süleymanpaşa Belediye Başkan Aday adaylığını açıklayacağını belirtti.

FAVORİ ADAY SAHAYA İNİYOR

Pazar günü aday adaylığını açıklayacak olan genç adaya örgüt tam destek veriyor. Gençlik kolları kadın kolları ve Süleymanpaşa İlçe örgütünün tam desteğini arkasına alarak sahaya inmeye hazırlanan Yağcıoğlu’nun örgütün adayı olduğu yarışında açık ara en büyük favorisi olduğu belirtiliyor.

CHP ÖRGÜTÜNÜN ADAYI YAĞCIOĞLU

CHP Süleymanpaşa İlçe Örgütünün tamamı oy birliği ile İlker Yağcıoğlu’na destek verirken gençlik kolları ve kadın kollarında da durumun yine aynı olduğu ve örgütün adayının İlker Yağcıoğlu olduğu kaydedildi.

EŞKİNAT YAĞCIOĞLU’NA KARŞI HEP KAYBETTİ

Öte yandan Eşkinat göreve geldiği günden bu yana parti içerisinde Yağcıoğlu’na karşı tüm kongrelerde yarışmış fakat tamamında mağlup olmuştu. CHP parti tabanında’’ Eşkinat nereye destek verse oraya kaybettirdi.’’ Yorumlarını da beraberinde gelmişti.

DEV BİR EKİP VAR

Süleymanpaşa İlçe Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayacak olan İlker Yağcıoğlu’nun belediyecilik alanında oldukça tecrübeli isimlerin yanı sıra akademisyenler ve alanında uzman isimlerden kurulu dev ve profesyonel bir ekiple sürece hazırlandığı bilgisine ulaşılırken Yağcıoğlu’nun ‘’Bizimle herkes kazanacak’’ sloganıyla kucaklayıcı bir siyasi süreç izleyeceği ifade ediliyor. Yağcıoğlu adaylık açıklamasını saat 10.30 Özdemirler Düğün Salonunda vereceği bir kahvaltıyla açıklayacak.